Ankara Barbekü
Menu
Beton Barbekü İmalatı

Beton Barbekü İmalatı

By In Beton Barbekü On 7 Mayıs 2016


Rahat ve kullanışlı yapıların yanı sıra modern görünüşünde ön planda olduğu son zamanlarda her türlü hava koşullarına dayanıklı beton barbekü teknolojisi ile yaz kış fark etmeden pişirme işlerini zevkle yapabilirsiniz. Balkonlarda veya açık alanlarda pişirme işinin yapıldığı türdeki beton barbeküler standart norm ölçülerde hazır blok malzemeler ile imal edilmiştir. Beton barbekünün açık alanlarda sabit olarak kullanılması, barbekünün kullanım kolaylığını artırdığı gibi çok katlı konutların balkonlarına ve teraslarına yapılan beton barbekülerde aynı rahatlığı sağlamaktadır. Barbekülerin kullanım özelliğinden dolayı malzemelerin koyulacağı tezgah ve yardımcı bölmelerde beton barbekü imalatında özel olarak tasarlanmaktadır.

Beton barbekülerin yerine getirdiği tek görev vardır, o da pişirme işinin yapılmasıdır. Bu görevi yerine getirirken kullanım kolaylığı sağlaması gerekir. Hem kötü hava koşullarına karşı dayanıklı hem de görünüş açısından estetik ve kullanışlı olabilmesi için beton barbeküler kolayca inşa edebileceğiniz şekilde imal edilmektedir. İnşa ederken tavsiye edilen yapı harcı ile beton barbekü elemanları birbiri ile sabitlenmelidir. Montaj tamamlandıktan sonra kış aylarında daha kullanışlı olması açısından beton barbekü boyanmalıdır.

Sağlam ve uzun ömürlü olan beton barbekü imalatı kalıp sistemlerinden yararlanarak tasarlanmaktadır. Sadece açık havada kullanılabilir bir ürün olduğu için kapalı ortamlara asla inşa edilmez. Bu yüzden balkon ve terasa monte edilirken muhakkak dışarıya doğru bacası olması gerekir. Barbekü beton yapım olduğundan ısı ile genleşmesi gerektiği için ayak kısımları hiçbir şekilde çimento gibi malzemelerle sabitlenmemelidir.

Barbeküye farklı bir bakış açısı getiren ve kurulumu kullanımı kadar kolay olan beton barbekü imalatında, hafif beton malzemeler kullanılmıştır ve bloklar halinde üretilmiştir. Kaliteden ödün vermeden imal edilen beton barbeküler, balkonunuzda ve terasınızda açık alanları aratmayacak şekilde mangal keyfi verebileceğiniz bir ortam sunmaktadır. Hafta sonları ailenizle, arkadaşlarınızla veya akrabalarınız ile mangal partileri vererek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Diğer barbekülere kıyasla hem görünüm hem de kullanım açısından çok kullanışlı bir yapıya sahip olan beton barbekü ile hayatınıza sıcaklık katın.


About the Author

admin

2 yorum

 • Ahmet sağlam 6 SENE AGO

  Selamün aleyküm.ben tokat reşadiyede park bahçe ve piknik malzemeleri işi yapacam.ürün fiyatları nakliye dahil kaç tl olur.çekle verir misiniz.ne kadar vade yaparsınız katalog varsa fiyat listesiyle gonderirmisiniz.ahmet sağlam gop cad.halk bank karşısı Reşadiye tokat.tel 05372742680 telden önce mesaj atarsanız sevinirim.biz arayacağız diye.tanımadığım teli açmıyorum.hayırlı işler

  Cevapla
  • ahmet 5 SENE AGO

   Bayilik için telefondan ulaşıp bilgi alabilirsiniz elimizden gelen desteği vermeye çalışırız iyi günler

   Cevapla

Yorum Yapın

WhatsApp chat